Z życia Parafii Fotogalerie - Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

Przejdź do treści

Menu główne:

 Galeria Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

  Wybierz rok galerii: 2015 2016 2017 2018 2019 2020

  Liczba galerii w bazie:30, Aktualny rok to: 2019


  Powrót do spisu galerii  Wybrana aktualnie galeria to:

  07 09 2019 - Dożynki w Wyszkach

  Data utworzenia tej galerii: 07.09.2019


  Diecezjalna uroczystość dziękczynienia za plony odbyła się w tym roku na placu przy kościele w Wyszkach - w sobotę 7 września 2019 r. Została ona zorganizowana w porozumieniu z Urzędem Gminy Wyszki. Uroczystej liturgii przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Biskup Piotr Sawczuk, Biskup Drohiczyński. Liturgię uświetnił swoją obecnością Chór Parafii Miłosierdzia Bożego z Bielska Podlaskiego pod kierunkiem s. Witaliany.

  Przed błogosławieństwem końcowym odbyło się ogłoszenie wyników na najładniejszy wieniec dożynkowy. W tym roku pierwsze miejsce za wykonanie wieńca dożynkowego otrzymała delegacja z parafii Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim. Była to delegacja z Pietrzykowa Gołąbek i Pietrzykowa Wyszek, w jej skład wchodziły następujące osoby: Józef i Bożena Topczewscy oraz Antoni i Danuta Zdrojkowscy. Urząd Gminy Wyszki przygotował stosowne dyplomy i wyróżnienia, które zostały wręczone zwycięzcom. Nagrody zaś ufundowało Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim.

  Udział w tegorocznej Diecezjalnej Uroczystości Dziękczynienia za Plony był wyrazem uwielbienia Stwórcy za Jego wszechmoc i dobroć oraz okazją do wyrażenia wdzięczności rolnikom i tym wszystkim, którzy troszczą się o to, by na naszym stole nie zabrakło chleba.  Galeria (@2016) Autor: Adam Grabowski.
  Wszelkie prawa zastrzeżone

Odsłon tej strony:42864
 
Szukaj na tej stronie
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego