Intencje Mszalne - Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

Przejdź do treści

Menu główne:

INTENCJE MSZALNE 31.05. – 07.06.2020

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31.05.

8.00+ Jan, Helena, Anna Niewińscy

8.00 + Władysława Kamińska(4 r.)

10.00 o Boże bł., opiekę Jezusa Miłosiernego dla mieszkańców Bolest z racji poświęcenia pól

10.00 + Anna Niewińska (1 r.)

10.00 + Robert Wypych (16 r.) zm. z rodziny

12.00 + Barbara Smotek (1 r.), Anna, Piotr, Czesław, Mariusz, Władysław, Jan

12.00 o Boże bł., opiekę Jezusa Miłosiernego dla mieszkańców Dobromila z racji poświęcenia pól

15.00 o Boże bł., opiekę Jezusa Miłosiernego dla mieszkańców Pilik z racji poświęcenia pól

15.00 + Tadeusz Żarski(2 r.), Stanisław, Kazimiera, Stanisław, Regina, Janina Żarscy




Poniedziałek -01.06 – Ur.  N.M.P. Matki Kościoła – Gł. Patronki  Diecezji Drohiczyńskiej

12.00 za Parafian

15.00  w int. Dzieci zawierzonych w Róży św. Alberyka i o wytrwałość w modlitwie dla rodziców

15.00 + Helena Tymińska ( gregorianka – rozpoczęcie )

15.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące

17.30  o zdrowie, Boże bł. opiekę M. Bożej dla Barbary Kotowicz i jej rodziny

17.30   dziękczynno – błagalna – Mateusz Bartosiak – 10 r. ur.


Wtorek -02.06-

15.00 + Helena Tymińska(2)

15.00  o dar nowych powołań do Zgr. Sióstr Opatrzności Bożej

15.00  dziękczynna za  życie, chrzest św. i łaskę miłości małżeńskiej, z prośba o opiekę Jezusa Mił.- Edward i Halina Szefler – 36 r. ślubu

17.30 + Robert Sęk – 32 r.

17.30 + Adam Malinowski


Środa – 03.06 –

15.00 + Helena Tymińska(3)

15.00 + Wojciech Pugacewicz, zm. z rodziny

15.00  dzięk. – błagalna w 4 r. święceń kapłańskich X. Daniela ( of. Odnowy w Duchu św. z Brańska)

17.30 + Wiktoria, Józef, Zdzisław, Tadeusz i zm. z rodziny Krysiuk

17.30 dziękczynno – błagalna – Hubert i Dominika – 10 r. ur.


I-szy Czwartek miesiąca – 04.06

15.00 + Helena Tymińska(4)

15.00 +Elżbieta Pietrzykowska

17.30 + Krzysztof, Jan, Helena, Zuzanna, Adam Łoboda

17.30  o Boże bł. i rozwój RRN


I-szy Piątek miesiąca -05.06.

15.00 +Helena Tymińska(5)

15.00 +Stanisława Koc(20 r.)

17.30 + Stanisław Orzepowski

17.30 + Kazimiera Kowerdziej


I-sza sobota miesiąca – 06.06.

15.00  w int. Wynagrodzenia Maryi za zniewagi jakie Ją spotykają

15.00  o Boże bł. opiekę M. Bożej dla dzieci zawierzonych w Różańcu Rodziców Za Dzieci i o wytrwałość w modlitwie dla Rodziców

17.30 + Helena Tymińska(6)

17.30 + Antoni Korzeniecki

17.30 o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Maturzystów


Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 07.06.

8.00 +Danuta, Tadeusz, Nadzieja, Czesław, Joanna, Jerzy Maliszewscy

8.00 + Wiktor Zdrojkowski(30 r.)

10.00 + Helena Tymińska (7)

10.00  dziękczynno – błagalna – Katarzyna i Daniel – 2 r. ślubu

10.00  o Boże bł. dla mieszkańców Pietrzykowa Gołąbek i Pietrzykowa Wyszek z racji poświęc. pól

12.00 + Tadeusz Matuszak (12 r.), zm. z r. Matuszaków i Dankiewiczów

12.00  o Boże bł. dla mieszkańców Skrzypek Dużych z racji poświecenia pól

12.00  o Boże bł. dla Sióstr Opatrzności Bożej posługujących w naszej parafii i całego Zgromadzenia

15.00 + Czesław, Wiktoria, zm. z rodziny

15.00  dziękczynno – błagalna -  Józefa Kosecka – 80 r. urodzin

15.00 o Boże bł. dla mieszkańców Zawad z racji poświecenia pól

Odsłon tej strony:1009
 
Szukaj na tej stronie
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego