Intencje Mszalne - Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

Przejdź do treści

Menu główne:

Niedziela - 19.05 – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8:00 + Stanisław(m) Lewandowski (10r.)

10:00 ROCZNICA I KOMUNII ŚW.

12:00 + Edward Bolesta – gr. 19

12:00 Za parafian

15:00 + Joanna(f) Kita (1r.)


 Intencje Mszalne od 20.05 do 26.05.2024r.

 

Poniedziałek – 20.05 – UROCZYSTOŚĆ NMP MATKI KOŚCIOŁA, GŁÓWNEJ PATRONKI DICECEZJI DROHICZYŃSKIEJ

12:00 + Edward Bolesta – gr. 20

15:00 + Marta Kadłubowska (3r.)

15:00 + Aniela(f) Olszańska (27r.) i zm. z rodziny

18:00 +Kazimierz(m) Michalski i zm. z rodziny

18:00 + Jadwiga Żarska

Wtorek – 21.05

15:00 + Edward Bolesta – gr. 21

15:00 + Genowefa(f) i Florian(m) Sarnaccy oraz zm. z rodziny

15:00 + Waldemar(m) Malinowski (30dz.)

18:00 + Jadwiga (29r.), Stanisław(m) i Elżbieta Szulc

18:00 + Edward Zawadzki

Środa – 22.05

15:00 + s. Klementyna

15:00 + Edward Bolesta – gr. 22

18:00 O Boże bł. i potrzebne łaski oraz opiekę MB dla Stanisława(m) Górskiego z racji imienin

18:00 + Ryszard Kozłowski (3r.)

18:00 + Ryszard Wyszkowski (1r.)

Czwartek – 23.05 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

15:00 + Anna Cieślik, Bolesław(m), Wacław(m)

15:00 + Edward Bolesta – gr. 23

15:00 + Waldemar Malinowski

18:00 O Boże bł. i potrzebne łaski oraz opiekę MB dla ks. Dariusza Kujawy oraz księży posługujących w RRN

18:00 O Boże bł., opiekę MB dla Urszuli Drewnowskiej, Bernadety Janczerskiej i Małgorzaty Kryńskiej

Piątek - 24.05 – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

15:00 + Edward Bolesta – gr. 24

15:00 + ks. Dariusz Misior

16:00 ślub: Karol i Adrianna

18:00 O Boże bł. dla s. Mileny w dniu imienin

Sobota – 25.05

15:00 + Edward Bolesta – gr. 25

15:00 + Matylda Słomińska (12r.)

18:00 + Wojciech Chmielewski (5r.), Krzysztof Kozłowski

18:00 O Boże bł., opiekę MB oraz potrzebne łaski dla Radka w 15r. urodzin

Niedziela - 26.05 – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8:00 + Edward Bolesta – gr. 26

8:00 + Jan Borowski (8r.), Antoni(m), Anna, Mariusz Wiercińscy

10:00 + Romuald Niedźwiedzki (1r.)

10:00 + Władysława(f) Kamińska (8r.)

12:00 + Helena Niewińska, Anna Olszewska, Janina Kiersnowska, Aleksandra Kondrat

12:00 Za zm. członkinie KŻR z ul. Erdmana i ich rodziny

15:00 + Bronisława(f), Aleksander(m) Hryniewiccy, Józef(m), Mikołaj, Karol, Regina, Andrzej Niewińscy, Cecylia Puchalska

 

 

Odsłon tej strony:20335
 
Szukaj na tej stronie
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego