Z życia Parafii Fotogalerie - Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

Przejdź do treści

Menu główne:

 Galeria Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

  Wybierz rok galerii: 2015 2016 2017 2018 2019

  Liczba galerii w bazie:29, Aktualny rok to: 2018


  Powrót do spisu galerii  Wybrana aktualnie galeria to:

  26 05 2018 - Pielgrzymka do Kodnia

  Data utworzenia tej galerii: 26.05.2018


  Dnia 26 maja 2018 roku w Dzień Matki, na zakończenie Białego Tygodnia miała miejsce pielgrzymka autokarowa do Kodnia dzieci pierwszokomunijnych z parafii Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim. Zorganizowała ją s. Wiktoria z rodzicami dzieci. Pielgrzymom towarzyszył ks. Dariusz Kujawa, proboszcz parafii.

  Po przybyciu do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej cała grupa uczestniczyła w uroczystym odsłonięciu cudownego Obrazu, wysłuchała historii tego miejsca, gdzie Maryja jest już obecna od wieków, a następnie wszyscy wzięli udział w Eucharystii, koncelebrowanej przez trzynastu kapłanów. Dzieci z naszej parafii czytały lekcję mszalną i modlitwę wiernych. Na koniec dzieci podziękowały za dar Komunii świętej i powierzyły się w szczególną opiekę Matki Bożej.

  Po Mszy św. nastąpiło zwiedzanie całego kompleksu przyległego do sanktuarium pod przewodnictwem pani przewodnik, która przybliżyła też ważne szczegóły z historii tego miejsca.

  Był czas na wspólny obiad, nabycie pamiątek, lody, a w drodze powrotnej odwiedzenie stadniny koni w Janowie Podlaskim.

  Wszyscy, którzy uczestniczyli w tej pielgrzymce ufają, że Matka Boża będzie im jeszcze bardziej towarzyszyć w codziennym życiu.  Galeria (@2016) Autor: Adam Grabowski.
  Wszelkie prawa zastrzeżone

Odsłon tej strony:4567
 
Szukaj na tej stronie
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego