Z życia Parafii Fotogalerie - Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

Przejdź do treści

Menu główne:

 Galeria Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

  Wybierz rok galerii: 2015 2016 2017 2018 2019

  Liczba galerii w bazie:29, Aktualny rok to: 2018


  Powrót do spisu galerii  Wybrana aktualnie galeria to:

  2018 02 20 - pogrzeb Lucyny Kwiatkowskiej

  Data utworzenia tej galerii: 20.02.2018


  Dnia 20 lutego 2018 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim odbył się pogrzeb śp. Lucyny Kwiatkowskiej (81 lat). Pozostawiła męża Leopolda oraz syna Andrzeja i córkę Urszulę, która jako nazaretanka posługuje w Radiu Maryja.

  Mszy św. koncelebrowanej przez dziesięciu kapłanów przewodniczył i słowo Boże wygłosił ks. biskup Antoni Dydycz, biskup senior diecezji drohiczyńskiej. Przybyło też trzech kapłanów z Radia Maryja: o. Jan Król, o. Marian Sojka, o. Witold Hetnar.

  Obok wiernych z rodziny, znajomych i leśników - kolegów z pracy pana Andrzeja, bardzo licznie przybyły siostry nazaretanki  z przełożoną prowincjalną s. Paulą Szubą na czele. Przybycie sióstr z Częstochowy, Gdyni, Wadowic, Elbląga, Torunia i innych miejsc było nie tylko pięknym świadectwem wiary, ale i siostrzanej miłości i wspólnoty.

  Dziękujemy Bogu za dar dla parafii Miłosierdzia Bożego śp. Lucyny Kwiatkowskiej, która razem z mężem Leonardem wspierała parafię duchowo i materialnie i zawsze troszczyła się o rozwój kultu Bożego Miłosierdzia w Bielsku Podlaskim.

  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.  Galeria (@2016) Autor: Adam Grabowski.
  Wszelkie prawa zastrzeżone

Odsłon tej strony:16686
 
Szukaj na tej stronie
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego