Z życia Parafii Fotogalerie - Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

Przejdź do treści

Menu główne:

 Galeria Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

  Wybierz rok galerii: 2015 2016 2017 2018

  Liczba galerii w bazie:42, Aktualny rok to: 2017


  Powrót do spisu galerii  Wybrana aktualnie galeria to:

  29 01 2017 - Spotkanie noworoczne

  Data utworzenia tej galerii: 30.01.2017


  W dniu 29 stycznia 2017 roku do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na zaproszenia pana Tadeusza Romańczuka, senatora RP przybyli na modlitwę za Ojczyznę bardzo zacni goście. Wśród nich był minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, wojewoda podlaski Bohdan Józef Paszkowski, posłowie, senatorowie, przedstawiciele władz samorządowych różnego stopnia. Mszy św. przewodniczył i słowo Boże wygłosił ks. dr Edward Sitnik, wiceoficjał Sądu Biskupiego w Drohiczynie. Koncelebrowali z nim ks. prał. Henryk Polak i ks. kan. Dariusz Kujawa. Ks. Edward w wygłoszonym słowie skłaniał wszystkich do zastanowienia się nad tym, co to znaczy być szczęśliwym i jak dziś osiągnąć świętość. Odpowiedzi udziela nam Jezus Chrystus w Ewangelii o ośmiu błogosławieństwach, wskazując na konkretną drogę, która wiedzie do tego celu.

  Oprawę muzyczną zapewnił Chór Polskiej Pieśni Narodowej, pod przewodnictwem pani Elżbiety Bilmin. W liturgię włączyły się liczne osoby, czytając lekcje mszalne, śpiewając psalm i wypowiadając wezwania modlitwy wiernych.

  Druga część spotkania odbyła się w barze Anna. Przybył na nią ks. biskup Antoni Dydycz.  Galeria (@2016) Autor: Adam Grabowski.
  Wszelkie prawa zastrzeżone

Odsłon tej strony:5934
 
Szukaj na tej stronie
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego