Z życia Parafii Fotogalerie - Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

Przejdź do treści

Menu główne:

 Galeria Parafia Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim

  Wybierz rok galerii: 2015 2016 2017 2018

  Liczba galerii w bazie:42, Aktualny rok to: 2017


  Powrót do spisu galerii  Wybrana aktualnie galeria to:

  03 06 2017 - 3 rocznica Różańca Rodziców

  Data utworzenia tej galerii: 04.06.2017


  W pierwszą sobotę miesiąca czerwca 2017 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim zgromadzili się przedstawiciele wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci, aby świętować trzecią rocznicę powstania. Z inicjatywy pani Lucyny Olszewskiej powstało piętnaście róż różańcowych, skupiających po dwadzieścia osób, które regularnie modlą się za swoje dzieci. W pierwsze soboty gromadzą się w Sanktuarium, aby odpowiadać na wezwanie Matki Bożej Fatimskiej.

  3 czerwca br. członkowie wspólnoty zgromadzili się w godzinie miłosierdzia na koronce. Następnie uczestniczyli we Mszy św. koncelebrowanej, której przewodniczył kustosz Sanktuarium ks. Dariusz Kujawa, a w koncelebrze byli: o. Marek Hryniewicki, misjonarz z Afryki i ks. Paweł Gołębiewski, miejscowy wikariusz.

  W czasie Mszy św. wspólnota ofiarowała do Sanktuarium piękny ornat ze św. Janem Pawłem II, który wykonały siostry klaryski z Hajnówki. Po Mszy św. piętnastominutową medytację różańcową poprowadził pan senator Tadeusz Romańczuk, a następnie pani Lucyna Olszewska ze wspólnotą poprowadziła różaniec wynagradzający i adorację Najświętszego Sakramentu.

  Po modlitwie pani Lucyna zorganizowała spotkanie przy herbacie, kawie i dobrym torcie.  Galeria (@2016) Autor: Adam Grabowski.
  Wszelkie prawa zastrzeżone

Odsłon tej strony:2893
 
Szukaj na tej stronie
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego